prelegent: Jacek Ambrosiewicz

Jacek Ambrosiewicz

@notoJacek

Przez ostatnie 12 lat pracowałem w firmach jak Havas Media, CI Games, Ubisoft, oraz Netflix jako Marketing i Social Media Manager. Jednak dopiero w Netflix zacząłem otwarcie rozmawiać o moich zmaganiach z ADHD oraz ASD w otoczeniu biurowym. Przez dwa lata nie tylko szukałem swojej drogi, ale także starałem się edukować współpracowników prowadząc wewnętrzna grupę wsparcia oraz zasobów dotyczącą Zdrowia Psychicznego w biurze w Amsterdamie. Półtora roku temu odszedłem z pracy, by szukać swojej drogi dalej i często rozmawiam z firmami na temat przyszłości otoczenia biurowego pod kątem Różnorodności i Włączania w tematyce Zdrowia Psychicznego.

Odnaleźć własną tożsamość w biurze

Moje życie dzieli się poniekąd na trzy etapy. Przed diagnozą ADHD, po diagnozie ADHD kiedy ją przed wszystkimi ukrywałem, oraz kiedy zdecydowałem się otwarcie o ADHD mówić. Również w miejscach pracy. Ten trzeci etap jest mocno związany z poszukiwaniem własnej drogi i tożsamości w środowisku biurowym. W świecie gdzie celem jest optymalizacja działania całej struktury ciężko jest czasami poświęcać czas jednostkom. Czy jest to w ogóle możliwe?

Inni Prelegenci

prezenter: Sabina Markowska

Sabina Markowska

Współzałożycielka kanału Neuroatypowe.
Studentka psychologii na SWPS, a przede wszystkim autystyczna samorzeczniczka.

Czytaj więcej
prezenter: Ida Tymina

Ida Tymina

Współzałożycielka kanału Neuroatypowe.
Chce tworzyć nowe standardy w biznesie i docierać wszędzie tam, gdzie wiedza o neuroróżnorodności może przynosić wymierne korzyści.

Czytaj więcej
prezenter: Tomasz Jasiński

Tomasz Jasiński

Współtwórca projektu asperIT, koordynator pilotażowej edycji we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Ola Rodzewicz

Dyrektorka Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgorzewie w latach 2007 - 2021, absolwentka WSP w Bydgoszczy (logopedia) oraz APS w Warszawie (tyflopedagogika), nauczycielka dyplomowana.

Czytaj więcej
prelegent: Szymon Moliński

Szymon Moliński

Data Scientist w Digitree Group S.A. Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym Data Science dla sektora e-commerce, po godzinach rozwiązuje problemy modelowania danych pw czasie i przestrzeni, przede wszystkim w kontekście zdrowia publicznego.

Czytaj więcej
prelegent: Michał Szpor

Michał Szpor

Certyfikowany trener biznesu, MindMappingu, konsultant, facylitator Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO. Specjalizuje się w szkoleniu i wdrażaniu narzędzi Lean ukierunkowanych na konkretne rezultaty.

Czytaj więcej
prelegent: Wojciech Zawisz

Wojciech Zawisz

Trener, konsultant i coach, akredytowany konsultant Insights Discovery ™, coach z akredytacją International Coach Federation, facilitator metody Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO.

Czytaj więcej
prelegent: Jacek
                  Ambrosiewicz

Jacek Ambrosiewicz

Mówca publiczny, mówca TEDx, promotor Różnorodności i Włączania na tle Zdrowia Psychicznego, specjalista od Marketingu i Social Media z 12 lat doświadczenia w firmach jak Ubisoft, Netflix. Wszystko dzięki głowie pełnej ADHD i ASD.

Czytaj więcej
prelegent: Karolina Magierek

Karolina Magierek

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, naukowcem. Pomagam osobom dorosłym zmagającym się z różnymi kryzysami, głównie z DDA, lękami, żałobą, obniżonym poczuciem własnym wartości, doświadczającym przemocy.

Czytaj więcej