prelegent: Michał Szpor

Michał Szpor

Fundacja DO

Certyfikowany trener biznesu, MindMappingu, konsultant, facylitator Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO. Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej o kierunku Zarządzanie oraz studiów podyplomowych Akademia Project Managera w Wyższej Szkole Bankowej, specjalizacja: zarządzanie produkcją. Posiada doświadczenie praktyczne związane z przygotowywaniem i prowadzeniem projektów dotyczących zarządzania produkcją oraz zarządzania projektami. Zdobywał je w wielu międzynarodowych korporacjach w kraju i zagranicą pracując między innymi dla: ArcelorMittal, Saint-Gobain, Grupy CRH, Carrefour, C.Hartwig Gdynia S.A., Aperam. Piastował stanowisko Członka Zarządu Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA. Jego doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean sięga 1997, kiedy jako lider zespołu restrukturyzował procesy zarządzania. Później, jako szef produkcji ArcelorMittal wdrażał narzędzia Lean. Od 2011 roku pracuje jako trener i konsultant. Michał specjalizuje się w szkoleniu i wdrażaniu narzędzi Lean ukierunkowanych na konkretne rezultaty. Przeprowadza audyty produkcyjne. Pomaga wdrażać i zarządzać zmianą. W swojej pracy stosuje techniki partycypacyjne oraz visual thinking.

Prelegenci

Sabina Markowska

Współzałożycielka kanału Neuroatypowe.
Studentka psychologii na SWPS, a przede wszystkim autystyczna samorzeczniczka.

Czytaj więcej

Ida Tymina

Współzałożycielka kanału Neuroatypowe.
Chce tworzyć nowe standardy w biznesie i docierać wszędzie tam, gdzie wiedza o neuroróżnorodności może przynosić wymierne korzyści.

Czytaj więcej
prelegent: Tomasz Jasiński

Tomasz Jasiński

Współtwórca projektu asperIT, koordynator pilotażowej edycji we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Ola Rodzewicz

Dyrektorka Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgorzewie w latach 2007 - 2021, absolwentka WSP w Bydgoszczy (logopedia) oraz APS w Warszawie (tyflopedagogika), nauczycielka dyplomowana.

Czytaj więcej
prelegent: Szymon Moliński

Szymon Moliński

Data Scientist w Digitree Group S.A. Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym Data Science dla sektora e-commerce, po godzinach rozwiązuje problemy modelowania danych pw czasie i przestrzeni, przede wszystkim w kontekście zdrowia publicznego.

Czytaj więcej
prelegent: Michał Szpor

Michał Szpor

Certyfikowany trener biznesu, MindMappingu, konsultant, facylitator Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO. Specjalizuje się w szkoleniu i wdrażaniu narzędzi Lean ukierunkowanych na konkretne rezultaty.

Czytaj więcej
prelegent: Wojciech Zawisz

Wojciech Zawisz

Trener, konsultant i coach, akredytowany konsultant Insights Discovery ™, coach z akredytacją International Coach Federation, facilitator metody Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO.

Czytaj więcej
prelegent: Jacek
                  Ambrosiewicz

Jacek Ambrosiewicz

Mówca publiczny, mówca TEDx, promotor Różnorodności i Włączania na tle Zdrowia Psychicznego, specjalista od Marketingu i Social Media z 12 lat doświadczenia w firmach jak Ubisoft, Netflix. Wszystko dzięki głowie pełnej ADHD i ASD.

Czytaj więcej
prelegent: Karolina Magierek

Karolina Magierek

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, naukowcem. Pomagam osobom dorosłym zmagającym się z różnymi kryzysami, głównie z DDA, lękami, żałobą, obniżonym poczuciem własnym wartości, doświadczającym przemocy.

Czytaj więcej