prelegent: Karolina Magierek

Karolina Magierek

Zielony Koliber

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, naukowcem. Pomagam osobom dorosłym zmagającym się z różnymi kryzysami, głównie z DDA, lękami, żałobą, obniżonym poczuciem własnym wartości, doświadczającym przemocy (to tylko nazwy, dla każdego mogą oznaczać unikatowy problem i zasoby). Pracuję głównie z kobietami czującymi "za bardzo", dbajacymi o wszystkich tylko nie o siebie, poświęcającymi się , dźwigającymi za dużo. Oczywiście dla Panów drzwi mojego gabinetu są również otwarte. Uwielbiam pracę z młodzieżą oraz parami, zgodnie ze wskazówkami Toma Levolda.

Mam tę moc - krótka opowieść o wysokiej wrażliwości

Być może jako dziecko słyszałaś/łeś, że za dużo płaczesz, że jesteś nadwrażliwa/wy, że coś z Tobą nie tak… Jako osoba dorosła nadmiernie przejmujesz się krytyką, źle czujesz się w tłumie ludzi, łatwo Cię zranić, a emocje bardzo często przytłaczają i przejmują nad Tobą kontrolę? Być może masz wyjątkowo czuły układ nerwowy - jesteś osobą wysoko wrażliwą.

Zapraszam do krótkiej opowieści o tym czym jest i skąd się bierze wysoka wrażliwość. Będzie to opowieść o wrażliwości w ogóle, gdyż każdy człowiek ma swoją własną, unikatową wrażliwość, którą warto zaakceptować i wykorzystać jako sprzymierzeńca i moc.

Inni Prelegenci

prezenter: Sabina Markowska

Sabina Markowska

Współzałożycielka kanału Neuroatypowe.
Studentka psychologii na SWPS, a przede wszystkim autystyczna samorzeczniczka.

Czytaj więcej
prezenter: Ida Tymina

Ida Tymina

Współzałożycielka kanału Neuroatypowe.
Chce tworzyć nowe standardy w biznesie i docierać wszędzie tam, gdzie wiedza o neuroróżnorodności może przynosić wymierne korzyści.

Czytaj więcej
prezenter: Tomasz Jasiński

Tomasz Jasiński

Współtwórca projektu asperIT, koordynator pilotażowej edycji we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Ola Rodzewicz

Dyrektorka Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgorzewie w latach 2007 - 2021, absolwentka WSP w Bydgoszczy (logopedia) oraz APS w Warszawie (tyflopedagogika), nauczycielka dyplomowana.

Czytaj więcej
prelegent: Szymon Moliński

Szymon Moliński

Data Scientist w Digitree Group S.A. Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym Data Science dla sektora e-commerce, po godzinach rozwiązuje problemy modelowania danych pw czasie i przestrzeni, przede wszystkim w kontekście zdrowia publicznego.

Czytaj więcej
prelegent: Michał Szpor

Michał Szpor

Certyfikowany trener biznesu, MindMappingu, konsultant, facylitator Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO. Specjalizuje się w szkoleniu i wdrażaniu narzędzi Lean ukierunkowanych na konkretne rezultaty.

Czytaj więcej
prelegent: Wojciech Zawisz

Wojciech Zawisz

Trener, konsultant i coach, akredytowany konsultant Insights Discovery ™, coach z akredytacją International Coach Federation, facilitator metody Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO.

Czytaj więcej
prelegent: Jacek Ambrosiewicz

Jacek Ambrosiewicz

Mówca publiczny, mówca TEDx, promotor Różnorodności i Włączania na tle Zdrowia Psychicznego, specjalista od Marketingu i Social Media z 12 lat doświadczenia w firmach jak Ubisoft, Netflix. Wszystko dzięki głowie pełnej ADHD i ASD.

Czytaj więcej
prelegent: Karolina Magierek

Karolina Magierek

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, naukowcem. Pomagam osobom dorosłym zmagającym się z różnymi kryzysami, głównie z DDA, lękami, żałobą, obniżonym poczuciem własnym wartości, doświadczającym przemocy.

Czytaj więcej